Військовослужбовець інституту посів 2 місце на Чемпіонаті Європи з армрестлінгу серед юнаків, ветеранів та пара-спортсменів

У період з 04 по 09 травня 2024 року в місті Братислава, Словаччина, відбувся Чемпіонат Європи з армрестлінгу серед юнаків, ветеранів та пара-спортсменів.

Загалом у змаганнях взяло участь більше 1000 спортсменів з 25 країн Європи! Дуже приємно, що до складу Національної збірної України увійшов військовослужбовець Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”. У ваговій категорії до 85 кілограм, викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту, капітан Іван Комарь у боротьбі на праву руку посів 2 місце та став срібним призером Чемпіонату Європи.

Ці змагання були насичені сильними та непідробними емоціями кожного із присутніх, майстерна боротьба суперників викликала великий азарт та запал глядачів! За результатами проведеного Чемпіонату Національна збірна України пара-спортсменів показала дуже гарний результат і посіла загальне 2 місце. Вже в серпні цього року капітан Іван Комарь виборюватиме перемогу для Національної збірної України на Чемпіонаті світу з армрестлінгу, який відбудеться в місті Кишинів, Республіка Молдова.

Командування та особовий склад інституту вітає капітана Іван Комаря з перемогою, бажає успіхів у професійній діяльності і нових перемог в ім’я нашої Батьківщини! Так тримати!